خبر فوریخودرو

کمربند ایمنی X۳ و X۴ دردسرساز شد! فراخوان سازمان حقوق مشتریان استرالیا

سازمان نظارت بر کالا و حفظ حقوق مشتریان در استرالیا، به تازگی خبری را منتشر کرده است که دو محصول اس‌ یو وی ب‌ام‌و با اشکالاتی در کمربند ایمنی مواجه هستند و نمایندگی ب‌ام‌و در استرالیا این مورد را بررسی می‌کند. در ریز گزارش‌ها آمده است که دو اس‌یووی کراس‌اوور لوکس کامپکت ب‌ام‌و یعنی X۳ و X۴ احتمال دارد در اتصالات کمربند ایمنی با مشکل مواجه شوند.

سازمان نظارت بر کالا و حفظ حقوق مشتریان در استرالیا، به تازگی خبری را منتشر کرده است که دو محصول اس‌یووی ب‌ام‌و با اشکالاتی در کمربند ایمنی مواجه هستند و نمایندگی ب‌ام‌و در استرالیا این مورد را بررسی می‌کند. در ریز گزارش‌ها آمده است که دو اس‌یووی کراس‌اوور لوکس کامپکت ب‌ام‌و یعنی X۳ و X۴ احتمال دارد در اتصالات کمربند ایمنی با مشکل مواجه شوند.

در واقع دو مدل X۳ و X۴ های تولیدی بین ۶ دسامبر ۲۰۱۹ تا ۵ آگوست سال جاری حدود ۴۸ نمونه از این دو مدل بلندقامت باواریایی با چنین اشکالی مواجه هستند. مطابق گفته‌های مدیر بخش فنی و اجرایی این سازمان «دو مدل X۳ و X۴ به تعداد ۴۸ دستگاه از آن‌ها با مشکل اتصال کمربند ایمنی در جهت عدم نصب و قرارگیری صحیح توسط اتصالات و قطعات آن که می‌تواند در زمان وارد آمدن شتاب منفی ناشی از ترمزهای ناگهانی به سرنشینان داخل کابین، بدن آن‌ها را با جراحت مواجه کند و حتی این اتصالات منجربه به خطر افتادن جان سرنشینان نیز می‌شود.» همچنین در این زمینه مدیرعامل ب‌ام‌و در استرالیا اعلام کرده که پیامکی برای تمام مالکان دو مدل X۳  و X۴های موجود در بازار این کشور ارسال شده تا با مراجعه به نزدیک‌ترین نمایندگی این کمپانی خودروساز صاحب سبک آلمانی، مراحل رفع عیب‌ به صورت رایگان انجام شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن