تبلیغات

معرفی قدیمی ترین رستوران درشهرسیدنی

پیدا کردن رستوران حلال در سیدنی، کار سختی نیست. این شهر، رستوران‌های حلال زیادی دارد که بهترین غذاها را با تازه‌ترین مواد اولیه‌ی حلال تهیه می‌کنند.

شهر زیبای سیدنی، که با نام پایتخت ساحلی استرالیا هم شناخته می‌شود، یک مقصد عالی برای امتحان کردن غذاهایی از گوشه و کنار دنیا است. رستوران های سیدنی تنوع گسترده‌ای دارند و می‌توان انواع غذاهای خوشمزه را چشید. پیدا کردن رستوران‌های حلال سیدنی، کار سختی نیست.

مسلمانان زیادی به سیدنی در استرالیا سفر می‌کنند یا در آن زندگی می‌کنند. به همین دلیل، رستوران‌های حلال در گوشه و کنار شهر پیدا می‌شوند و هر کدام آشپزی یک کشور را ارائه می‌کنند و در بعضی از آن‌ها، غذاهای تلفیقی هم پیدا می‌شود.

در رستوران‌‌های سیدنی می‌توانید بهترین غذاهای بین‌المللی را امتحان کنید. درواقع در سیدنی، از نظر رستوران‌ و غذای حلال، هیچ محدودیتی ندارید. در ادامه، یکی بهترین وقدیمی ترین  رستوران‌های حلال شهر را معرفی 

می‌کنیم.

رستوران دربند (Darband Restaurant)

همان‌طور که از اسم رستوران پیدا است، رستوران دربند یک رستوران ایرانی است. این رستوران ساده، غذایی باکیفیت و لذیذ دارد و اگر در سیدنی هوس غذای ایرانی کردید، این رستوران را فراموش نکنید. بهترین کباب کوبیده، کباب برگ با پلوی زعفرانی و عطر و طعم آشنای زرشک، برایتان سرو می‌شود. باقالی‌پلو و قیمه از دیگری غذاهای منو است که حتما باید امتحان کنید. کشک بادمجان از غذاهای محبوب منو است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن